حلقه های سیاه را اصلاح کنید

0
312

چشم نقش مهمی در زیبایی صورت دارد. برای داشتن نگاهی گیرا و نافذ باید مراقب چشمان خود باشید. علت های مختلفی باعث تغییر چشم ها می شود و زیبایی آن ها را کاهش دهد. در واقع، با افزایش سن و ظهور خطوط ظریف، پوست رنگ خود را از دست می دهد و چشم ها ممکن است خسته و نگاه غم انگیزتر به نظر برسد.

علت سیاهی دور چشم چیست؟

دلایل مختلفی وجود دارد که منجر به تشکیل حلقه های سیاه دور چشم می شود. این پدیده اصلی ترین عاملی است که ظاهر را  نا امید و پیر نشان می دهد.

یکی از شایع ترین علل سیاهی زیر چشم در مردان و زنان نازک شدن پوست زیر چشم است. پوست زیر چشم ما در حال حاضر نازک تر از قسمت های دیگر بدن یا صورت است. برخی از افراد ممکن است از کودکی پوست نازک تری نسبت به دیگران داشته باشند. با افزایش سن، پوست نازک تر می شود. چربی و کلاژن زیر چشم خود را از دست می دهد. این امر بافت های زیر پوست (ماهیچه ها ، عروق خونی و …) را بیشتر نمایان می کند و ظاهری تیره، فرورفته و توخالی در زیر چشم ها ایجاد می کند.

عوامل دیگر از جمله سیگار کشیدن، نوشیدن الکل،کمبود خواب، استرس و قرار گرفتن در معرض آفتاب می تواند از دست دادن کلاژن را افزایش داده و سیاهی و فرورفتگی زیر چشم را بیشتر کند.

 تا چند سال پیش برای سیاهی دور چشم درمان موثری وجود نداشت. امروزه به لطف پیشرفت تکنیک های تزریق و قابلیت اطمینان محصولات تزریقی جدید می توان حلقه های تیره را به طور طبیعی و بدون جراحی یا بیهوشی عمومی از بین برد.

درمان سیاهی زیر چشم با تزریق:

چندین محصول بسیار موثر که معمولاً پرکننده نامیده می شود در بازار موجود است. محصولات درمان سیاهی دور چشم بر اساس اسید هیالورونیک، ماده ای که به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد ساخته می شود.

قوام محصولات استفاده شده بسیار صاف و یک دست  است، زیرا پوست بسیار نازک است، همین عامل باعث می شود به راحتی در زیر پوست جریان یابد تا جلوه ای طبیعی و صاف به چشم دهد.

این امر هنگام تزریق زیر چشم بسیار مهم است، زیرا استفاده از محصول اشتباه یا  انتخاب محصول بی کیفیت می تواند منجر به تورم چشم شود.

برخی از محصولات  همچنین حاوی لیدوکائین هستند، یک داروی بی حس کننده رایج که آرامش را در طول تزریق افزایش می دهد. نتایج بلافاصله قابل مشاهده است و ۸ تا ۱۵ ماه طول می کشد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید