معایب استفاده از ناخن های مصنوعی

0
632
معایب استفاده از ناخن های مصنوعی

معایب استفاده از ناخن های مصنوعی

برای داشتن دست هایی زیبا ، لزوماً باید ناخن های زیبایی داشته باشید ، برای رسیدن به این هدف ، همیشه یک مانیکور ساده کافی نیست.

استفاده از ناخن های مصنوعی به شما این امکان را می دهد ناخن هایی ضخیم و زیبا داشته باشید .

این راه حل  عالی است اما معایب بسیاری نیز دارد .

ناخن های  مصنوعی یک نوع  ایجاد توهم برای داشتن  ناخن های سالم و زیبا است .

ناخن های مصنوعی شامل چسباندن یک پایه محکم به ناخن طبیعی با استفاده از ژل یا رزین است ، که به عنوان یک چسب برای اطمینان از تثبیت مناسب عمل می کند.

پروتزی ضخیم است و به گونه ای کار شده است که شکل آن تا حد ممکن به یک میخ واقعی شبیه  باشد.

ناخن های کاذب این توهم را فراهم می کنند که کاملاً مراقب ناخن ها هستند:

سفید ، سخت ، سالم و بدون نیاز به مانیکور.

بنابراین یک نفع واقعی برای افرادی است که با وجود تلاش هایشان نتوانستند ناخن  خود را به طور طبیعی حفظ کنند ودارای ناخن های نرم ، زرد و شکننده هستند .

ناخن های مصنوعی می تواند راه حلی برای افرادی باشد که ناخن های خود رادوست ندارند .

یک پایه محکم برای تهیه هر نوع مانیکور محسوب می شوند .

برای  داشتن یک آرایش ناخن یا مانیکور موفقیت آمیز ، داشتن پایه مناسب ضروری است ، کار با ناخنی که  جنس ضعیفی  دارد  غیرممکن است ، و  در دراز مدت می تواند بسیار غیر ممکن و خطرناک باشد .

خلاقیت در طراحی و نصب

ناخن های مصنوعی زیاد است ،ابتدا لازم است قبل از چسباندن کپسول یا ژل ، ناخن آماده شود و مهم است که نصب یا  برداشتن توسط یک تکنسین حرفه ای ناخن انجام شود تا از آسیب دیدن ناخن جلوگیری کنید .

زیرا باعث می شود ناخن نازک تر و شکننده تر  شود ، همچنین باعث افزایش نفوذ مواد به پوست و ناخن می شود که کاملاً سمی می باشند .

متأسفانه ناخن های مصنوعی نوعی کارکرد پنهان کردن زشتی  دارند:

مطمئناً هنگام پوشیدن ، ناخن ها با سلامتی درخشنده به نظر می رسند ، اما  آنها برای ناخن های طبیعی تهدیدی محسوب می شوند ، ناخن های  مصنوعی به سلامت ناخن طبیعی آسیب می رسانند و می توانند خطراتی را برای ناخن ها و بافت های اطراف ایجاد کنند.

پس از یک مانیکور ساد ، ابتدا ناخن ها  باید مرتب شوند تا سطح آنها در حین نصب صاف باشند ، که همین عامل باعث تضعیف آنها شده و همچنین این چسب باعث آسیب دیدن آنها می شود و ناخن های کاذب مانع از تنفس ناخن های طبیعی می شود، که خطر ابتلا به برخی از عفونت ها را افزایش می دهد  .

نگهداری ناخن های کاذب هزینه قابل توجهی  دارند ، نگهداری  باید منظم باشد ، برای پنهان کردن رشد ناخن طبیعی ، لازم است که در دراز مدت مرتباً  تکرار شوند .

این مربوط به بودجه قابل توجهی است که باید قبل از شروع کار از آن آگاه باشید .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید