الله جمیل و یحب الجمال

با سلام و صلوات برمحمد و آل محمد (ص) و آرزوی توفیقات لحظه افزون برای همه ی اسوه های تلاشگر و فعالان عرصه سلامت، بهداشت و زیبایی کشور کسانیکه از هیچ کوششی برای حفظ و ارتقای صحت و سلامت مردم با کرامت ایران اسلامی دریغ نمی ورزند و با حفظ هویت ایرانی و اعتقاد و التزام به تحکیم روابط خانواده به عنوان اصلی ترین پایگاه اجتماعی و زیربنای تحقق جامعه مدنی برای طراوت و زیبایی زندگی و آراستگی حضور اجتماعی پیشتازند .

بی شک ایران اسلامی به داشتن هنرمندان و صنعتگرانی که همواره برای تعالی و پیشرفت برای تحقق سند چشم انداز بیست ساله نظام و ایران ۱۴۰۴ با ایده و عقیده ای پایدار تلاش می کنند افتخار می کند .

این شرکت به عنوان عضوی از این اجتماع کهن، با فرهنگ ، استوار و با همت و با صلابت در طول تاریخ کوشیده است با ایجاد مدل های موفق در عرصه سلامت، بهداشت و زیبایی خاصه ساماندهی فعالیت ها در عرصه هنر و مهارت آرایشگری و بطور اخص تعریف ، تحلیل و تدوین و طراحی مدل ها ، سبک ها و روش های برخاسته از هویت ایرانی اسلامی در جهت تعالی هنر و مهارت ایرانی اسلامی گامی سترگ بردارد .

امید است با همراهی علاقمندان روزبه روز شاهد توفیقات بیشتر در این عرصه باشیم .

بااحترام -حسین نورالدین حاج حسینی

مدیرعامل شرکت مهدکارآفرینان پگاه پایا(مکاپ)


هوالجمیل

سبحان الملک القدوس

سلامی به بلندای نور به ساحت مقدس نبی اکرم (ص) و خاندان پاکش و سلامی پر از عطر حیات نثار همه ی بانوان پاکدامن و عفیف ایران عزیز که تاریخ بشریت به داشتن شیرزنانی که از خطه ی ایران ، پیشتاز مهر و عطوفت و وفاداری به همسران و دلسوزی و غرمی بی مثال در تربیت فرزند و تلاش گری استوار در حفظ سلامت خانه ، خانواده و میهن خویش نموده اند .

شرکت بین المللی مکاپ به عنوان یک عضو از خانواده ی بزرگ ایران عزیز با هدف ارتقاء سطح دانش ، بینش و مهارت بانوانی که در عرصه سلامت ، بهداشت و زیبایی از هیچ تلاشی مضایقه ندارند همیشه در اجرای طرح ها ، پروژه ها و برنامه های آموزشی ، فرهنگی و اعتقادی پیشتاز  بوده و توفیق یافته فراتر از شعار و ایده پردازی در عرصه عمل و اجراء نیز الگوهای موفق و پایداری را ایجاد نماید .همچنین این شرکت از بدو تأسیس (۱۳۸۶) تا کنون توفیق یافته هنرجویان و آرایشگرانی که نیاز به آموزش ، ارتقاء مهارت و بیشتراز همه نیاز به حمایت و پشتیبانی داشته اند را یاری رسانده از هیچ کوششی برای ارتقاء کمی و کیفی مهارت ، شغل و افزایش درآمد آنان دریغ نورزیده و حتی از بدو تأسیس با اجرای کارسالم و خلاق و کسب اعتبار  لازم حاضر شده این اعتبار را برای آاریشگران به ارمغان گذارد .

بطور نمونه افرادی که علاقمند به تدریس بودند مدتها در کنار این شرکت به عنوان مربی و مدرس همکاری نمودند و موفق به کسب اعتبار ملی شدند تا جایی که از شرکت ها و موسسات و حتی برخی دستگاه های ذیربط با دولت دعوت به کار یا جذب کارشدند.

امید است این شرکت روزبه روز در کشور بدرخشد و قله های ترقی را یکی پس از دیگری با همراهی دوستان صدیق و وفادار فتح نماید. با آرزوی توفیق روز افزون

سودابه سازمند

رییس مرکز آموزش و مدیر اولین آموزشگاه مراقبت زیبایی ایران اسلامی